Засідання президії районної ради 11 жовтня 2018 року стало завершальним етапом у підготовці до пленарного засідання двадцять дев’ятої сесії районної ради.
Члени президії рекомендували сесії затвердити порядок денний та інформуючих, з внесеними змінами та доповненнями.
Після засідання президії, у великому залі адмінбудинку під головуванням голови районної ради Василя Пасічника відбулося пленарне засідання двадцять дев’ятої сесії районної ради.
У роботі пленарного засідання взяли участь: 21 депутат районної ради із 37 обраних, перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Склонний, секретар міської ради Ірина Морозович, сільські голови, начальники відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих відділів та управлінь райдержадміністрації, установ і організацій району.
В ході жвавого обговорення депутати розглянули 23 питання порядку денного, останнє – «Різне» та прийняли рішення з 21.
Депутати прийняли звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо подвійного оподаткування земель лісового господарства та до Хмельницької обласної державної адміністрації, Верховної Ради України, Антимонопольного комітету України щодо врегулювання ціни на пальне.
Вкотре проекти рішень «Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що перебувають в оренді ТОВ «Гайдучина» та «Про затвердження технічних документацій з нормативних грошових оцінок земельних ділянок сільськогосподарського призначення, розташованих на території Михайловецької  сільської ради Красилівського району Хмельницької області» не підтримано.
За інформацією сайту районної ради