10 січня 2016 року заступник голови райдержадміністрації Ірина Морозович та аматорський ансамбль «Кредо» під керівництвом Руслана Дмитрука завітали до Вереміївського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів, щоб привітати підопічних інтернатного закладу з новорічно-різдвяними святами.
Повага до людей похилого віку — один із принципів людяності та моралі. Тому дуже важливо не відвертатися від їхніх проблем, а цілком підтримувати і допомагати їм. А від нас потрібно зовсім небагато — бути трішки добрішим, тому-що ці люди, своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків. Саме тому, в період святкування Різдвяних свят, керівник району та аматорський колектив під керівництвом Руслана Дмитрука разом зі своїми дітьми з Колядою завітали до Вереміївського будинку інтернату для громадян похилого віку та інвалідів.
З щирими вітаннями та побажаннями звернулася до підопічних заступник голови районної державної адміністрації Ірина Морозович. В залі панувала тепла, щира, відверта атмосфера, створена ведучою Красилівської дитячої музичної школи Ольгою Безносюк та чудовими виступами артистів.
Хочеться сподіватися, що незважаючи на складну ситуацію в нашій країні, життєві негаразди та матеріальні проблеми, люди літнього віку завжди залишатимуться здоровими та веселими.