9 березня 2020 року голова райдержадміністрації Василь Кравчук, заступник голови районної ради Микола Білик, міський голова Ніла Островська, громадськість міста взяли участь у мітингу-реквієм, приуроченому 76-ій річниці визволення м.Красилів від нацизму у роки Другої Світової війни, який відбувся на Меморіальному комплексі площа Слави.

Усі присутні вшанували пам’ять полеглих воїнів-земляків хвилиною мовчання та поклали квіти до Меморіального комплексу площа Слави, віддавши данину шани героям, які відстояли мир для нашого рідного краю.

Коротка історична довідка:

У ніч з 8 на 9 березня 1944 року 56-та гвардійська танкова бригада здійснила переправу через річку Случ в урочищі «Млини» і забезпечила переправу усіх частин корпусу на південний берег річки. Розпочався штурм Красилова, який обороняли рештки 6 танкової та 291 піхотної дивізій, окремий гаубичний дивізіон та польовий навчальний батальйон вермахту. Запеклі бої велися вулицями нашого міста. Проте наступ радянських військ був настільки стрімкий, що ворог кидав свою техніку і рятувався втечею. До 15 години 9 березня силами 23 мотострілецької бригади Красилів був повністю очищений від дрібних груп німецьких автоматників.