Дорогі та шановні  жінки  Красилівщини!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди свята краси і любові – 8 Березня!

Жінка, як і весна, несе світу життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність.

Жінка завжди — втілення турботи, справедливості та милосердя, уособлення тепла і затишку, джерело натхнення. Завдяки вам вирішуються найскладніші конфлікти, відбуваються подвиги, триває життя на землі.

Сьогодні ви берете активну участь у всіх сферах життя, ваша ініціатива, воля, енергія, золоті руки і творчий  підхід до різних справ — це потужний  рушій  у соціально-економічному, суспільно-громадському, культурному розвитку району та держави.

Ми, чоловіки, віддаємо належне вашій освіченості, енергійності, підприємливості, силі волі та схиляємося перед вашою добротою, чуйністю, щедрістю душі, розумінням і готовністю пожертвувати всім заради спокою і благополуччя своїх рідних, близьких та країни в цілому.

Особливу подяку висловлюємо матерям, які народили та виховали справжніх патріотів-захисників рідного краю.

Дорогі берегині українського роду, нехай щодня вас оточують любов і гармонія, зігрівають увагою і турботою найдорожчі люди, для вас – розквітають квіти.

Усім вам  зичу міцного  здоров’я, витримки, великої любові до життя  і краси,  гордості  за своїх дітей та онуків. Завжди залишайтеся  такими чарівними,  ніжними, люблячими  і незамінними!

Зі святом  весни вас, дорогі жінки!

Перший заступник голови районної

державної адміністрації                                                                                                       Д.Склонний