Шановні голови і депутати місцевих рад! Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, територіальна громада району!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята — Дня місцевого самоврядування!

Це свято ініціативних, рішучих людей, сміливих людей, які впевнено беруть на себе відповідальність за управління суспільними справами в інтересах громадян нашої держави, відстоювати думку її жителів та водночас вміють знаходити компроміси та мудрі рішення.

З нагоди свята прийміть слова вдячності за вашу натхненну працю на благо розвитку територіальних громад нашого району. Сподіваюсь, що цей урочистий день додасть усім вам сил і наснаги у ваших починаннях, піднесеного настрою, а щоденна праця буде спрямована на подальше зміцнення як економічного так і соціального, культурного розвитку ваших громад.

Хотілося б від усього серця побажати всім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їх потреби та інтереси, міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя , здійснення усіх життєвих планів та задумів, нових здобутків у нелегкій та відповідальній праці та непохитної віри у щасливе майбутнє України.

Нехай цей день об’єднає усіх у спільному прагненні зробити наші міста, села і всю Україну щасливими й багатими.

З повагою,

Голова райдержадміністрації                    Василь КРАВЧУК