Шановні волонтери!
Від щирого серця вітаю Вас з Міжнародним днем волонтера!

5 грудня в усьому світі відзначають Міжнародний день волонтера – свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання.

Українцям  здавна  були  притаманні  традиції  взаємодопомоги,  але  роком народження  українського  волонтерства  по  праву  можна  вважати  2014  – Революція Гідності, війна на сході нашої країни, тисячі поранених, мільйони біженців, допомога  армії –  все це лягло на плечі українських волонтерів.  Завдяки    українським  волонтерам,    їхній    небайдужості,    порядності, активній  громадській  позиції  та  фанатичній  відданості  справі,  Україна вистояла й зберегла незалежність, хоча боротьба ще триває.

Дуже приємно, що жителі  району не залишаються осторонь проблем нашої держави. Певен — кожен мешканець Красилівщини вніс хоча б часточку себе, своєї душі і праці у спільну мету — допомогу нашим бійцям.

Висловлюю слова подяки від імені кожної людини, якій Ви допомогли, за Вашу людяність, безкорисливу працю. Ви витрачаєте вільні хвилини на те, щоб комусь допомогти.  Нині, завдяки Вашій підтримці, у зоні Операції Об’єднаних сил  воює не тільки зброя — воює український дух, який неможливо здолати.

Впевнений, доки в наших серцях є місце для допомоги, чуйності, доброти та співчуття, Україна житиме і процвітатиме. Нехай ваші благі справи повертаються вам сторицею. Бажаю оптимізму, здоров’я, невичерпної енергії та миру.

З повагою,

Голова адміністрації                                                                                                Василь КРАВЧУК