Відповідно до Указу Президента від 21 вересня 1998 року було встановлено, що 27 вересня в Україні щорічно відзначатиметься День туризму, який співпадає із Всесвітнім днем туризму. Це свято завжди об’єднує різні континенти та культури.  Подорожуючи, люди пізнають світ – історію, культуру, звичаї своєї Батьківщини та інших країн. А отже, не лише відпочивають, а й збагачуються духовно. З нагоди цієї події 27 вересня в Красилівській центральній районній бібліотеці оформлено виставку — подорож «Краса України». Цього ж дня в Інтернет-центрі центральної  районної бібліотеки проведено презентацію виставки – подорожі «Краса України». Провідний бібліограф-краєзнавець ЦРБ Інна Сабат ознайомила присутніх з літературою  про визначні пам’ятки архітектури,  храми, музеї та мальовничі  куточки України. Особливо зацікавила  інформація про туристичні маршрути Подільського краю, зокрема  Красилівщини, які варто відвідати.

До вашої уваги відеоролик про визначні місця Красилівщини.