23 серпня 2018 року з нагоди Дня Державного Прапора України керівники району та міста, учасники бойових дій на сході нашої країни, громадськість району взяли участь в урочистому піднятті Державного Прапора України.

Ми маємо бути гордими тим, що є українцями, і берегти наш Прапор – символ свободи.

Святкування Дня Державного Прапора в Україні спрямовано на вшанування багатовікової історії українського державотворення, виховання поваги громадян до державного символа країни.

Протягом років наш стяг став не просто символом державності, він майорить під час найважливіших подій в історії країни.

Наш Прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Під таким знаменом український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність. Мить, коли піднімається Державний прапор України та звучить Державний Гімн, – це момент піднесення, який сповнює серце кожного українця гордістю за рідну країну.

Ми маємо бути гордими тим, що є українцями,  пишатись і берегти наш Прапор, як символ свободи, як пишаються та бережуть його українські воїни.

І, символічно, що сьогодні право підняти Державний Прапор України було надано нашому воїну — захиснику Замрію Роману Васильовичу та його діткам.