Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам’ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавим лезом пройшла через кожне серце, смертельним подихом війнула в кожну родину.

Цей день для нас наповнений трагічними спогадами і болем. Найкривавіша в історії світу війна принесла українцям незліченні жертви і страждання, масовий терор, смерть та руйнування.

Наша країна  зазнала найбільших втрат за роки тієї війни. За різними оцінками, в Україні загинуло від 8 до 10 мільйонів людей, з них цивільного населення близько 5 млн, 2,2 мільйона було вивезено на примусові роботи до нацистської Німеччини, 10 мільйонів втратило притулок. На цілковиті руїни було перетворено понад 700 міст та селищ міського типу, майже 30 тисяч сіл.

Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам’ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму. Долі цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму.

І сьогодні, потерпаючи від кривавої агресії на Сході країни, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках,  захищають наші кордони, нашу свободу, нашу Батьківщину.

22 червня голова Красилівської РДА Василь Кравчук, заступник голови РДА Олександр Конусь, голова районної ради Василь Пасічник, заступник голови районної ради Микола Білик, керівники відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіальних плит та до могили Невідомого воїна вшанували пам’ять всіх тих, чиє життя було покалічено і зруйновано у тій страшній війні 1939-1945 рр. та світлу пам’ять відважних Героїв сьогодення – воїнів АТО, які  полягли у боях за Україну.

Схиляємо голови перед мужністю і нескореністю нашого народу, перед захисниками нашого краю.

Вічна пам’ять загиблим. Честь і слава живим героям!