Прийміть в цей чудовий, осінній день найщиріші слова вітання з професійним святом – Днем працівника лісу! Це свято тих, хто пов’язав свою долю з лісом, хто зі світлими думками йде до нього та допомагає йому, хто своєю працею примножує лісовий фонд нашої держави та планети вцілому.

Ліс — це легені планети, справжій, живий скарб нашої землі, здатний відтворювати природний комплекс, надійний екологічний щит, наше найбільше природне багатство, тому збереження, примноження, та раціональне використання цього скарбу – обов’язок не лише лісівників, а й кожного з нас.

Щоденна праця кожного з вас безцінна, адже саме створені вашими працьовитими руками зелені шати надійно захищають землю від водної та вітрової ерозії, сприяють естетичному поліпшенню довкілля. Для нас та наших нащадків ліси завжди будуть живим свідченням вашої самовідданої праці.Дбаючи про лісові масиви району, ви  зміцнюєте екологічний щит нашої планети.

Результатами своєї діяльності ви засвідчуєте, що ліси Красилівщини – під надійним наглядом. Зелені багатства району примножуються, вони використовуються дбайливо та раціонально.

Прийміть слова щирої вдячності за відданість обраному ремеслу, а також побажати нових успіхів у праці, віри і наполегливості у досягненні поставленої мети, міцного здоров’я, злагоди, родинного щастя, миру та достатку.

Голова адміністрації                            Василь КРАВЧУК