15 грудня 2017 року керівник апарату райдержадміністрації Олена Білоконь заступник голови районної ради Микола Білик та заступник міського голови Олександр Федонюк привітали працівників суду з професійним святом.
 За добросовісне відношення до своїх посадових обов’язків, належну організацію роботи та з нагоди Дня працівників суду курівники району та міста вручили Грамоту районної ради та районної державної адміністрації, подарунок і квіти Федченку Юрію Миколайовичу – оператору комп’ютерного набору Красилівського районного суду.

Шановні судді та працівники судових установ!

Прийміть щирі вітання із професійним святом, яким держава вшановує вашу віддану працю в ім’я Людини, Справедливості і  Законності!!

Авторитет судової гілки влади великою мірою залежить від того, як чітко функціонує кожна її ланка, як сумлінно виконує свої обов’язки кожен з її працівників.

Саме на суддів та працівників судових установ суспільство покладає сподівання на справедливий та чесний суд.

Віримо, що незважаючи на всі труднощі та перешкоди, вам вдасться бути неупередженими, мужніми та об’єктивними, зберегти вірність присязі, забезпечивши утвердження в Україні незалежного та доступного суду!

Бажаємо кожному працівникові суду не зупинятися на досягнутому, підвищувати свій професійний рівень, дотримуватись при виконанні своїх обов’язків високих моральних стандартів – доброчесності, гідності, принциповості  та відновити віру громадян України у справедливість!

Міцного здоров’я вам, миру, родинного затишку та наснаги на подальші звершення!