Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!

14 грудня 1986 року було завершено будівництво захисного саркофага над зруйнованим атомним реактором Чорнобильської атомної електростанції. Це, по суті, була перша серйозна і важлива перемога над зловісним атомом.

Щороку, саме цього дня, ми вшановуємо  наших співвітчизників, які ризикували  своїм  життям,  щоб  захистити  Україну і Європу  від страшної трагедії, виявили героїзм, самовідданість та мужність в тих екстремальних обставинах.

Низько вклоняємось всім  ліквідаторам  — чорнобильцям нашого району, які 34 роки тому працювали в 30-кілометровій зоні радіаційного лиха аби якомога швидше ліквідувати наслідки найбільшої техногенної катастрофи ХХ століття, захистити теперішні й прийдешні покоління від невидимого ворога – смертоносного радіоактивного випромінювання.

Щиро бажаємо всім Вам та Вашим рідним  міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди, щирої поваги від людей і довгого життя під мирним сонячним небом нашої квітучої України.

Хай залишиться в минулому й ніколи не повториться жах Чорнобильської катастрофи, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій і благополуччя.
          Вічна пам’ять героям, які пішли з життя, самовіддано рятуючи  людство від  зловісного атома, який вирвався з-під контролю людини.

Ми маємо зробити все, щоб у майбутньому подібні катастрофи ніколи не повторювались, а пам’ять про цих людей жила у наших серцях.

Голова адміністрації                                                                   Василь КРАВЧУК