Дорогі діти, шановні батьки, вихователі, педагоги, соціальні працівники!

Щиро вітаю вас із світлим та прекрасним святом – Міжнародним Днем захисту дітей! Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними та щасливими. Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій.

Немає більшого щастя у світі, аніж посмішка дитини.

Ви  наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Адже саме в вас ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб ви росли здоровими та прославляли свої родини і рідний край.

Хочеться, щоб ви зростали під мирним небом у любові і достатку. Щоб лунав на нашій землі дзвінкий дитячий сміх!

Дякую всім батькам, вихователям, педагогам, соціальним працівникам за щоденну натхненну працю,  любов та турботу про дітей.

З повагою

голова райдержадміністрації                                                                                         Н.Островська