Шановні освітяни Красилівщини, ветерани  педагогічної праці!

Від імені районної державної адміністрації прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята — Дня працівників освіти!

Сьогодні ми відзначаємо  свято тих, хто  завоював у нашому суспільстві заслужену шану і вдячність, відкрив кожному з нас дорогу у велике життя, розкрив красу рідного краю, велич його історії, навчив чесно жити і самовіддано працювати.

Своєю щоденною натхненою  працею ви долучаєте школярів до процесу пізнання світу, виховуєте високоосвічених, моральних і патріотичних громадян, творите перспективу для їх професійного становлення та кар’єрного зростання, а отже, закладаєте підвалини успішного майбуття України.

Переконана, що спільними зусиллями ми в повній мірі реалізуємо нашу мету – забезпечимо доступну та якісну освіту кожному громадянину, створимо належні умови для самореалізації особистості.

Щиро вітаю  усіх   вас  з Днем працівників освіти!

Висловлюю Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю. Вам вірять, Вас люблять і шанують.

Зичу Вам, дорогі освітяни та  ветерани педагогічної праці, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті.

Злагоди і достатку вашим родинам.

Нехай кожен день приносить вам лише сонячний настрій та щирі усмішки вихованців!

Зі святом вас, шановні освітяни!

Голова районної

державної адміністрації                                                           Н.Островська