1 грудня 2017 року до приміщення місцевої прокуратури завітали перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Склонний, голова районної ради Василь Пасічник, заступник голови районної ради Микола Білик, міський голова Ніла Островська, щоб виконати приємну місію, а саме привітати працівників місцевої прокуратури з професійним святом.

Шановні працівники прокуратури!

Щиро вітаємо Вас із професійним святом!

Захистити демократичні права громадян, забезпечити їм свободу, гарантовану Конституцією, стояти на сторожі інтересів України та її народу — такі завдання стоять сьогодні перед працівниками органів прокуратури. Суспільство розраховує на вашу відповідальність, справедливість, професійність та принциповість.

За усіма вашими словами і вчинками — утвердження верховенства Закону і Права. Саме вони служать дороговказом на професійному шляху, який ви обрали.

Приємно відзначити Ваше відповідальне ставлення до своїх обов’язків та Вашу принциповість у вирішенні важливих державних питань. Завдяки діяльності органів прокуратури забезпечується виконання вимог чинного законодавства України всіма правоохоронними структурами, державними установами, організаціями, юридичними особами та громадянами нашої держави.

Неоціненним є Ваш внесок у справу формування нашої країни як правової держави, зміцнення законності

У цей день бажаємо Вам мудрості, мужності й наполегливості у відстоюванні конституційних надбань українського народу. Натхнення Вам та удачі в роботі, щастя і злагоди в домівках, міцного здоров’я та благополуччя!