04 липня 2019 року в Красилівському відділі поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області заступник керівника апарату — начальник відділу персоналу апарату райдержадміністрації Світлана Олексійчук, заступник голови районної ради Микола Білик, заступник міського голови Марина Слободянюк та начальник Красилівського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області Андрій Когунь привітали із професійним святом працівників Красилівського відділу поліції.
Посадовці подякували працівникам поліції за щоденну, самовіддану, важку й сумлінну працю, побажали міцного здоров’я, успіхів, сімейного затишку, професійних успіхів.
Начальник Красилівського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області Андрій Когунь також привітав колег та подякував міській і районній владі за фінансову підтримку в протидії злочинності та відмітив, що поліцейські докладають усіх зусиль для виховання свідомих і законослухняних громадян, за що кращі працівники були відзначені подяками.
За належне надання поліцейських послуг у сфері забезпечення публічної безпеки і порядку, охорони прав і свобод людини, інтересів суспільства і держави та з нагоди Дня Національної поліції України Микола Білик спільно з Світланою Олексійчук вручили Грамоти районної ради та районної державної адміністрації, подарунки та квіти кращим працівникам Красилівського відділу поліції.
Музичними подарунками для присутніх стали вокальні номери у виконанні  народного аматорського гурту «Висота» (керівник Валерій Лобов), вокалістів Центру культури та дозвілля «Перлина».