Красилівська районна державна адміністрація інформує, що завдяки плідній співпраці з народним депутатом України по 189 виборчому округу, заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань бюджету Оленою Копанчук в 2020 році будуть профінансовані із Державного фонду регіонального розвитку наступні проєкти:

— капітальний ремонт ліцею ім. О.Іщука в селі Заслучне, Красилівського району в розмірі 4 мільйони 742 тисячі гривень.

— реконструкція котельні під спортивно-реабілітаційний центр  у місті Красилів по вул.Партизанській в розмірі 7 мільйонів 650 тисяч гривень.

Крім того,завдяки субвенції із спеціального фонду обласного бюджету в сумі 1 мільйон 464 тисячі триста гривень буде реалізовано інвестиційний проєкт , що має вплив на соціально-економічний розвиток району , а саме — будівництво водогону в с.Яворівці Красилівського району.