Католицький костел Серця Ісуса є осередком духовного життя, в якому відбуваються важливі для міста суспільні справи — благодійність, допомога потребуючим, духовна опіка.

З нагоди величного Храмового свята- Пресвятого Серця Ісуса, 23 червня голова райдержадміністрації Ніла Островська, голова районної ради Василь Пасічник, міський голова Анатолій Жовтан, державні службовці райдержадміністрації привітали служителів, вірних парафіян з храмовим святом. Під час Літургії настоятель храму о.Славомір з вітальними словами звернувся до державних службовців в яких закликав, аби кожен християнин пізнав Божу любов, яку сам Господь явив до кожного, та благословив на спільні добрі справи на благо та добробут наших родин, рідної Красилівщини та всієї України.