8 травня 2018 року заступник голови райдержадміністрації Дмитро Склонний, голова районної ради Василь Пасічник, міський голова Ніла Островська взяли участь у поминальній службі за загиблими воїнами та жертвами Другої світової війни, яка відбулась у Свято-Троїцькому храмі УПЦ Київського Патріархату, та яку провів настоятель храму, благочинний Красилівського району УПЦ КП отець Миколай.

Відповідно до Указу Президента України, підписаного в  2015 році, в Україні 8 травня встановлено Днем пам’яті та примирення, метою відзначення якого є «гідне вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та висловлення поваги усім борцям проти нацизму». В цей день весь світ відзначає цю подію, адже Друга світова війна пройшла чорним смерчем майже по всіх континентах планети, несучи за собою смерть та горе. В ті страшні воєнні роки на полях битв полягло і чимало українців. Тому саме в цей день спільна молитва стала символом єднання та вшанування жертв війни.