За процесуального керівництва Старокостянтинівської місцевої прокуратури на території Красилівського району припинено діяльність незаконної АЗС.

Так, 21.05.2020 Старокостянтинівською місцевою прокуратурою з місцем дислокації у м. Красилів зареєстроване кримінальне провадження за фактом функціонування нелегальної АЗС, розташованої у одному із сіл Красилівського району, на якій було організовано реалізацію нафтопродуктів (дизельного палива) без передбачених законом дозвільних документів.

22.05.2020 в ході проведення санкціонованого обшуку, працівниками прокуратури та поліції вилучено устаткування, за допомогою якого здійснювався відпуск ДП (резервуар, паливороздавальну колонку), а також дизельне пальне, наявне на вказаній нелегальні АЗС.

Заступник керівника місцевої прокуратури                                     С. Комонюк