9 жовтня 2019 р. в центральному відділенні поштового зв’язку «Укрпошта» м.Красилова відбулися урочистості з нагоди відзначення Всесвітнього дня пошти, за участю заступника керівника апарату — начальника відділу персоналу апарату райдержадміністрації Олексійчук Світлани Володимирівни, голови районної ради Пасічника Василя Савовича, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Слободянюк Марини Олександрівни,  заступника директора Хмельницької дирекції УДППЗ Укрпошта Стрембіцького Віталія Йосиповича.

У виступах  заступника директора Хмельницької дирекції УДППЗ Укрпошта, керівників району та міста лунали слова вдячності за повсякденну працю, терпіння,  професіоналізм, відданість справі, та відповідальність. Вони відзначили, що «Укрпошта» виконує важливу соціальну функцію для держави – забезпечує населення якісним поштовим зв’язком. Національний оператор несе життя у найвіддаленіші куточки України – доставляє людям пошту, пенсії та періодичні видання. Навіть там, де немає мобільного зв’язку, Інтернету та телебачення, – є поштова скринька та відділення поштового зв’язку. Також  побажали усім працівникам міцного здоров’я, щастя, миру, добробуту, достатку та подальших трудових здобутків на благо рідного краю, після чого підписали конверти зі спеціальним спецпогашенням, що було виготовлене на честь 575- річчя міста Красилова.

З нагоди свята відзначено кращих працівників.

Грамотою Красилівської районної адміністрації та Красилівської районної ради нагороджено:

1. Поплавську Таїсію Володимирівну- начальника відділення поштового зв’язку Велика Салихацентрального відділення поштового зв’язку Красилів-3 Хмельницької дирекції АТ «Укрпошта»;
  2. Демську Ганну Василівну – листоношу відділення поштового зв’язку Красилів-2 Хмельницької дирекції АТ «Укрпошта»;
  3. Гой Ларису Олександрівну — листоношу відділення поштового зв’язку Кульчини центрального відділення поштового зв’язку Красилів-3 Хмельницької дирекції АТ «Укрпошта»;

Почесною грамотою на відзначення значного особистого внеску у розвиток поштового зв’язку нагороджена Вознюк Ніна Сергіївна (Почесною відзнакою Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта»).

Привітала усіх зі святом і редактор газети „Красилівський вісник” Ніна Масловська, яка щиро подякувала колегам «Укрпошти» за співпрацю, людяність та доброзичливість, побажала міцного здоров’я, щастя, радості, благополуччя та довгих років життя.

В цей святковий день привітали з Днем Народження Бударецьку Тамару Генріхівну, яка святкує своє 55-річчя.

Крім того до святкування Всесвітнього дня пошти була організована виставка листівок та іменних марок.