6 грудня, у залі Центру культури «Перлина» заступник керівника апарату — начальник відділу персоналу апарату райдержадміністраціївзяли Світлана Олексійчук,  керівники міста та району взяли участь у відзначенні Дня місцевого самоврядування. Святковий зал був заповнений людьми різних професій та сфер діяльності та об’єднує їх одне – служіння народу, задля його благополуччя та добробуту.

Окрім того, в цей день вся Україна відзначає День Збройних Сил України.

З нагоди свята з вітальними словами до представників місцевого самоврядування міста і району звернулась заступник керівника апарату — начальник відділу персоналу апарату райдержадміністрації Світлана Олексійчук, яка зазначила, що  у цій залі зібрались люди, які своєю активною громадською позицією, своїм авторитетом, своєю багаторічною репутацією заслужили у людей від їх імені приймати  рішення, що стосуються розвитку нашого регіону. Вона подякувала за самовіддану працю, чуйність і здатність бути близькими до людей, адже служити людям, громаді – це найвища і найпочесніша місія. Побажала оптимізму, невичерпного джерела енергії, наснаги у вирішенні непростих завдань сьогодення, втілення найкращих планів та задумів.

Зі щирими словами привітань до присутніх звернулась міський голова Ніла Островська: «В сьогоднішній день, 6 грудня – День Збройних Сил України, хочу низько вклонитись усім нашим героям та вшанувати хвилиною мовчання тих, хто тримає для нас мирне небо. І в переддень Дня місцевого самоврядування, вітаю усіх, хто працює чесно і праведно, кому за щастя робити добрі справи і відчувати від того велике щастя».

З нагоди відзначення Дня Збройних Сил України, за сумлінне, високопрофесійне виконання службових обов’язків, мужність, патріотизм, вірність військовій присязі, виявлені в ході операції об’єднаних сил, вагомий особистий внесок у зміцнення обороноздатності держави, міський голова Ніла Островська нагородила медалями «Захисник вітчизни – є така професія» військовослужбовців громади:

-Віскана Віктора;
-Боцюна Сергія;
-Замрія Романа;
-Яцюк Наталію;
-Ящук Володимира;
-Жир Аліну;
-Ющенко Анатолія;
-Дудка Дениса;
-Галуша Юрія;
-Галюка Валентина;
-Онищука Миколу;
-Демчука Володимира;
-Доміна Юрія.

З нагоди Дня місцевого самоврядування, за сумлінну працю, професіоналізм, участь у вирішенні життєвоважливих завдань громади, міський голова вручила Грамоти виконавчогокомітету Красилівської міської ради та Хмельницької обласної ради, подарунки та квіти:

— Романюк Тетяні, керуючу справами (секретар) виконавчого комітету Красилівської міської ради;

— Лосю Валерію, начальнику сектору економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності Красилівської міської ради;

— Шемчуку Василю, в.о. старости Чепелівського старостинського округу Красилівської міської ради.
— Дидюку Сергію, депутату Красилівської міської ради Хмельницької області сьомого скликання;

— Балюк Зої Дмитрівні, ветерану місцевого самоврядування;

— Білоусу Олегу Миколайовичу.

В ході урочистостей міський голова відзначила сертифікатами на реалізацію проектів-переможців відкритого голосування в рамках міської цільової програми «Бюджет участі в Красилівській ОТГ на 2019-2020 роки»:

-Машталір Людмилі Іванівні («Маленька казка для дітей та дорослих» (дитячий ігровий комплекс — майданчик), с. Кульчини);

-Рудик Ользі Миколаївні (Інтерактивний розважально-ігровий простір «Мрія», с. Заставки);
-Стецюк Галині Олегівні (Спортивний майданчик «Sport life», с. Дружне);

-Крисінській Ірині Олександрівні (Облаштування мистецького простору учнівської творчості в актовій залі Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1);

-Жибак Любові Богданівні (Створення медіатеки Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 ім. П. Кізюна як центру інформаційної інфраструктури освітнього закладу);

-Крижанівській Іванні Анатоліївні (Ігровий майданчик у ДНЗ №1. Подаруймо дітям щасливе дитинство!);

-Томчук Галині Степанівні (Спорт — здоров’я, спорт — це сила, що дає усім нам крила, с. Кульчинки);

-Кривинчуку Олегу Леонтійовичу (Створення ландшафтного дизайну на території Красилівського НВК «Гімназія та ЗОШ І ступеня»);

-Михальчук Ользі Олександрівні (Мультимедійна дошка — один з сучасних та ефективних методів музичного навчання (Красилівська Дитяча школа мистецтв);

-Тустановському Миколі Володимировичу (Спортивний майданчик в центр села Чепелівка).

Працівників місцевого самоврядування з професійним святом також привітала заступник керівника апарату Красилівської районної державної адміністрації Світлана Олексійчук, побажала їм здоров’я, успіхів, достатку в кожній родині, світлого неба.

Гарний святковий настрій присутнім подарували творчі колективи громади. (Із сайту Красилівської міської ради)