18 жовтня 2017 року перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Склонний здійснив обстеження об’їзної дороги м.Красилів, на якій ведеться ремонт дорожнього покриття. Ремонтні роботи проводить ПП «Стройсервіс 999» м.Старокостянтинів.

Слід зазначити, що за кілька десятків років експлуатації даної дороги важковаговим транспортом, дорожнє покриття прийшло в непридатний стан. Тому на ремонт об’їзної було необхідно чимало коштів. В районному бюджеті таких фінансових ресурсів не було. Але, завдяки наполегливості депутата обласної ради Ніли Островської,  вдалось залучити кошти Укравтодору на суму близько 5 млн.грн.. Також на ремонт дороги були виділені кошти з районного бюджету – 500 тис.грн., міської ради – 200 тис.грн., Щиборівської сільської ради – 100 тис.грн..