17 серпня 2017 року перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Склонний спільно з представниками експлуатаційного відділу служби автомобільних доріг в Хмельницькій області здійснили об’їзд ділянок доріг, де виконуються ремонтні роботи дорожнього покриття.

За рахунок коштів районного бюджету роботи ведуться на ділянці Манівці – Росолівці та під’їзду до с. Зелена. Слід зазначити, що активну участь у ремонтних роботах приймають СТОВ ім. Мічуріна (с. Манівці), СТОВ «Довіра» (смт. Антоніни) та ТОВ «НЬЮ АГРО ПОДІЛЛЯ» (с. Зелена), які допомагають як технікою так і дорожніми матеріалами.

На дорогах загального користування державного значення працюють Красилівська філія Хмельницького облавтодору та Хмельницька дорожньо-експлуатаційна дільниця (с. Веселівка). Наразі роботи виконуються в с. Печеське та на ділянці дороги Антоніни – Теофіполь.