5 грудня 2017 року  у Красилівському районі  стартував І тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2018»,  який  має на меті виявити педагогів, готових до реформування освіти, адже він проходить у передстартовий рік для  Нової української школи.

Ми розуміємо, що зміни прийдуть у школу тоді, коли зміниться учитель. Одними із перших прийняли ці зміни 13 кращих педагогів району, яких об’єднав І-ий районний тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2018» у  номінаціях  «Українська мова і література», «Німецька мова», «Фізика»  та   «Фізична культура». Учасниками конкурсу стали Богуславська Людмила Миколаївна ( учитель української мови та літератури Красилівської ЗОШ  І-ІІІ  ст. №4 ім. П. Кізюна), Данилюк Ілона Юріївна(учитель української мови та літератури, зарубіжної літератури  Красилівської  ЗОШ І-ІІІ ст. №1),  Панчук Надія Григорівна (учитель української мови та літератури Щиборівської ЗОШ І-ІІІ ст.), Герасимюк Катерина Анатоліївна ( учитель німецької мови Красилівської  ЗОШ І-ІІІ ст. №3), Лукіянчук Світлана Андріївна(учитель німецької мови Якимівської ЗОШ І-ІІ ст.), Полянчук Галина Василівна (учитель німецької мови Дружненської ЗОШ І-ІІ ст.), Козачук Ірина Володимирівна (учитель фізики Кузьминської ЗОШ І-ІІІ ст.), Кухарук Людмила Миколаївна (учитель фізики Щиборівської ЗОШ І-ІІІ ст.), Шевчук Світлана Станіславівна (учитель фізики Лагодинецької ЗОШ І-ІІІ ст.), Омельченко Оксана Василівна ( учитель фізичної культури Красилівської  ЗОШ І-ІІІ ст. №2), Стахміч Наталія Валеріївна (учитель фізичної культури Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1), Циглюк Неля Василівна (учитель фізичної культури В.Зозулинецької ЗОШ І-ІІІ ст.), Хабуда Сергій Степанович (учитель фізичної культури Западинської ЗОШ І-ІІІ ст.).

Учасників конкурсу привітали керівник апарату Красилівської районної державної адміністрації Білоконь О.Ю., начальник Управління освіти, молоді та спорту Красилівської РДА Заїка О.М., голова райкому профспілки працівників освіти та науки Снігур В.І..