Фахівець із соціальної роботи Красилівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, який працює на території Гриценківської сільської ради Мацюк О.І. провела бесіду для учнівської молоді Якимівської ЗОШ І-ІІ ступенів «ВІЛ/ СНІД. Як вберегтися і що потрібно знати?». Учням було наголошено на тому, яким шляхом можна інфікуватись ВІЛ та як себе вберегти від цього.

Фахівець із соціальної роботи Красилівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, який працює на території Митинецької сільської ради  С.Пасічник   в приміщенні  Митинецької загальноосвітньої школи провела з учнями 5-8 класів   бесіду  «Всі ми різні, але всі ми рівні» приурочену до Міжнародного дня інвалідів. Діти прийшли до висновку, що якщо поруч з людьми з особливими потребами будуть добрі,чуйні та щиросердні люди, які уміють розділити чужий біль, підтримати у важку хвилину,  то  життя цих людей зміниться, в них буде бажання жити, долати своє горе і творити.