Усміхайтеся світанку!
Одягайте вишиванку.
                          Нехай бачить світ і люди, Україна є і буде!!
Поки сонце будить ранки,
Шиють шовком вишиванки.
Лине пісня солов’їна,
Буде жити Україна!

У культурі будь-якого народу є речі, які   відображають його особливу національну традицію. Вишиванка – яскравий приклад і підтвердження цьому.

Саме сьогодні, 21 травня, українці у всьому світі святкують День вишиванки. Вишитий візерунок на сорочці настільки глибоко увійшов у життя і побут кожного українця, що нині просто неможливо уявити наш народ без цього національного атрибуту.

Традиційні флешмоби, паради вишиванок та інші заходи, які раніше проводились в цей день в закладах загальної середньої освіти району, зараз стали неможливими через карантинні заходи коронавірусу COVID-19.

Тому, впродовж цілого дня було зібрано фото, які  здобувачі освіти, педагогічні працівники, батьки  опубліковували в соціальній спільноті “Освітній простір Красилівщини” .

Віримо, що вишиванка вбереже від усього лихого, додасть сил та наснаги, бо вона – наша, рідна, від мами-бабусі. В ній – код нації, душа народу.

Переглянути віртуальне відео можна за посиланням: