26 березня 2018 року о 10.00 год. під головуванням Володимира Снігура відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради.
У роботі спільного засідання постійних комісій взяли участь голова та заступник голови районної ради Василь Пасічник і Микола Білик, перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Склонний, міський голова Ніла Островська, начальники та керівники окремих відділів, управлінь районної ради і райдержадміністрації, установ району.
В ході жвавого обговорення члени комісій детально опрацювали 53 питання орієнтовного порядку денного та рекомендували внести проекти рішень на розгляд пленарного засідання двадцять четвертої сесії районної ради.
Остаточно усі проекти рішень, які вносяться на розгляд двадцять четвертої сесії, буде проаналізовано на засіданні президії,перед початком роботи пленарного засідання ради, 28 березня поточного року.
За інформацією сайту районної ради