Відповідно до пункту 59 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246  надаємо інформацію про результати проведення конкурсу на зайняття вакантної посади категорії «Б» — завідувача сектору організаційної роботи та з питань контролю апарату Красилівської районної державної адміністрації.

Конкурс оголошено розпорядженням голови районної державної адміністрації від 21 серпня 2018 року № 114/2018-р/к «Про оголошення  конкурсу  на  заміщення вакантної  посади завідувача сектору організаційної роботи та з питань контролю апарату райдержадміністрації.

Інформацію про проведення конкурсу було розміщено на офіційних сайтах Національного агентства України з питань державної служби (порядковий номер 98267) та Красилівської районної державної адміністрації.

Для участі у конкурсі надійшла заява від одного кандидата –  Ясюк Олени Петрівни.

Найменування  посади Прізвище,

ім’я по батькові

Результати (загальна кількість) Примітка
1. Завідувач сектору організаційної роботи та з питань контролю апарату райдержадміністрації.

Ясюк Олена Петрівна 7,70 Переможець