Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області(далі – Центр) є територіальним відділенням Координаційного центру з надання правової допомоги (далі – Координаційний центр) у Хмельницькій області.

Діяльність Центру поширюється на територію Хмельницької області.

Центр є неприбутковою організацією, користується правами юридичної особи, має власний бланк, печатку із своїм найменуванням.

У своїй діяльності Центр керується Конституцією України, Законом України «Про безоплатну правову допомогу», іншими законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства юстиції, іншими нормативно-правовими актами, наказами Координаційного центру, а також положенням про Центр, яке затверджене наказом Координаційного центру від 09 жовтня 2018 року №47.

Основним завданням Центру є створення рівних можливостей доступу осіб до правосуддя шляхом організації надання у Хмельницькій області безоплатної вторинної правової допомоги, а саме надання таких видів правових послуг:

• захист;
  • здійснення представництва інтересів осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами;
  • складання документів процесуального характеру.

Центр очолює директор, який призначається на посаду і звільняється з посади директором Координаційного центру.

Контакти центру