За результатами засідання Ради національної безпеки та оборони України під головуванням Президента України Петра Порошенка, яке відбулося 01 березня 2018, та відповідно до наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 02.11.2017 № 687 «Про затвердження Національного плану дій», Міненерговугілля провело засідання Кризового комітету, затвердженого наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 02.07.2017 №431 «Про створення Міненерговугілля Кризового комітету», на якому було прийнято рішення про настання Кризової ситуації рівня надзвичайної ситуації.

Період дії ситуації рівня надзвичайної ситуації прийнято рішення встановити протягом 5 днів (02.03.2018-06.03.2018 включно).

На період дії ситуації рівня надзвичайної ситуації:

— розглянути питання  можливості зупинки роботи дошкільних закладів, шкіл та вищих навчальних закладів на період кризової ситуації рівня надзвичайної ситуації;

— обмежити споживання природного газу великими та середніми промисловими споживачами, які використовують газ як сировину на 10%(щодобово) на період кризової ситуації рівня надзвичайної ситуації;

— прийняти міри щодо обмеження споживання природного газу іншими споживачами;.

2 березня 2018 року під головуванням першого заступника райдержадміністрації Дмитра Склонного відбулося позапланове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС на якому розглянуто питання «Про вжиття заходів щодо зменшення споживання природного газу та недопущення виникнення надзвичайної ситуації» та згідно протоколу засідання прийнято ряд рішень з даного питання.

Протокол позапланового засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС Переглянути>>