24 травня 2017 року пролунав Останній дзвоник в Красилівському районному Будинку творчості дітей та юнацтва. На святі були присутні заступник голови Красилівської районної державної адміністрації Морозович І. В., начальник управління освіти, молоді та спорту Красилівської РДА Заїка О. М., які привітали вихованців, випускників Будинку творчості зі  святом Останнього дзвоника, вручили грамоти управління освіти, молоді та спорту Красилівської РДА. З вітальним словом виступила керівник гуртка «Ляльковий театр» Семякова Т. В., яка побажала випускникам успіхів та злетів у самостійному житті. Випускники Будинку творчості висловили слова вдячності колективу закладу, прочитали віршовані побажання.

Вітав вихованців директор Будинку творчості Марценюк А. В., який вручив подяки Будинку творчості кращим вихованцям.

Для гостей заходу, батьків був проведений святковий концерт, який підготували вихованці гуртків «Сучасний танець», «Народний танець» (керівник Якимлюк М. В.), «Вокал» (керівник Гуменюк В. І.).