15 серпня 2019 року заступник керівника апарату — начальник відділу персоналу апарату райдержадміністрації Світлана Олексійчук та голова районної ради Василь Пасічник провели виїзний прийом громадян на території Кременчуківської сільської ради за участю представників  управління соціального захисту населення райдержадміністрації та відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації.

Виїзні прийоми громадян керівниками району здійснюються з метою поспілкуватись з населенням району та допомогти у вирішенні проблемних питань. Отже, цього разу місцевими жителями порушувались питання щодо соціальних програм допомоги на лікування, перерахунку пенсій,  земельних відносин, зокрема виділення земельної ділянки для ведення ОСГ воїну — афганцю, роботи паспортного столу, умов нарахування житлових субсидій та інші.