14 травня 2019 року заступник керівника апарату — начальник відділу персоналу апарату райдержадміністрації Світалана Олексійчук та заступник голови районної ради Микола Білик провели виїзний прийом громадян на території Ледянської сільської ради за участю представників  управління соціального захисту населення райдержадміністрації, Красилівського відділу Держгеокадастру.

Виїзні прийоми громадян керівниками району здійснюються з метою поспілкуватись з населенням району та допомогти у вирішенні проблемних питань. Отже, цього разу місцевими жителями порушувались питання щодо пенсійного забезпечення, зокрема перерахунку пенсій, субсидій, графіку автобусного сполучення з районним центром, ремонту дороги, розрахунку за здачу молока, водопостачання та інші.