14 серпня у с. Мовчанах  відбувся виїзний прийом за участю першого заступника голови райдержадміністрації Дмитра Склонного, голови районної ради Василя Пасічника, начальника загального відділу апарату РДА Марини Кшемінської, заступника начальника управління – начальника відділу праці, соціальної політики та соціального обслуговування інвалідів, ветеранів війни, праці та постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС Аліни Полянчук, заступника начальника відділу в Красилівському районі головного управління Держгеокадастру Хмельницької області Миколи Миргородського, начальника Красилівського сервісного центру пенсійного фонду України Леоніда Бойчука.

Головне питання, яке ставили на розгляд жителі села – земельне та пенсійне забезпечення.

Працівники та спеціалісти районних служб також відповіли на численні запитання присутніх стосовно призначення житлових субсидій, нарахування пенсій. Керівництво району також відвідало батьків загиблого учасника АТО Віктора Садовця.