26 червня  2018 року заступник керівника апарату — начальник відділу персоналу апарату адміністрації Світлана Олексійчук та заступник голови районної ради Микола Білик провели виїзний прийом громадян на території Севрюківської сільської ради за участю представників  управління соціального захисту населення райдержадміністрації, відділу Держгеокадастру у Красилівському районі.

Виїзні прийоми громадян керівниками району здійснюються з метою поспілкуватись з населенням району та допомогти у вирішенні проблемних питань. Отже, цього разу місцевими жителями порушувались питання щодо земельних відносин, монетизації субсидій, пенсійного забезпечення,  невчасного надання послуг Красилівським РЕМом, надання одноразової матеріальної допомоги, відновлення втрачених документів, нарахування субсидії, якщо є прибуток від здачі молока, оплати за газ в літній період, якщо є переплата за зимовий період та ін..

На більшість поставлених питань місцеві жителі отримали ґрунтовні відповіді та рекомендації, а ті звернення громадян, які потребують детального вивчення, будуть доручені керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій, установ щодо їх вирішення.