24 квітня  2018 року начальник відділу персоналу апарату адміністрації Світлана Олексійчук та заступник голови районної ради Микола Білик провели виїзний прийом громадян на території Ледянської сільської ради за участю представників  управління соціального захисту населення райдержадміністрації, Красилівського відділу Пенсійного фонду України.

Виїзні прийоми громадян керівниками району здійснюються з метою поспілкуватись з населенням району та допомогти у вирішенні проблемних питань. Отже, цього разу місцевими жителями порушувались питання щодо виділення земельної ділянки за межами населеного пункту, проведення ремонту дорожнього покриття, соціальних виплат учасникам бойових дій, пенсійного забезпечення. Відразу зазначимо, що найбільше питань стосувалось пенсійного забезпечення, зокрема: перерахунку пенсій працюючим пенсіонерам, нарахування пенсій державним службовцям, нарахування пенсій людям, які працювали в сільській місцевості,

На більшість поставлених питань місцеві жителі отримали ґрунтовні відповіді та рекомендації, а ті звернення громадян, які потребують детального вивчення, будуть доручені керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій, установ щодо їх вирішення.