31 січня  2018 року перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Склонний та заступник голови районної ради Микола Білик провели виїзний прийом громадян на території Чернелівської сільської ради в с.Сорокодуби. за участю представників відділу Держгеокадастру у Красилівському районі, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, Красилівського відділу Пенсійного фонду України.

Виїзні прийоми громадян керівниками району здійснюються з метою поспілкуватись з населенням району та допомогти у вирішенні проблемних питань. Отже, цього разу місцевими жителями порушувались питання щодо проведення ремонту дорожнього покриття, проведення вуличного освітлення, додаткового рейсу по маршруту Красилів-Сорокодуби, пенсійного забезпечення, пільгового перевезення жителів с.Сорокодуби, призначення житлових субсидій, здійснення ремонтних робіт громадського колодязя та ін..

На більшість поставлених питань місцеві жителі отримали ґрунтовні відповіді та рекомендації, а ті звернення громадян, які потребують детального вивчення, будуть доручені керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій, установ щодо їх вирішення.