18 грудня 2017 року перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Склонний та заступник голови районної ради Микола Білик провели виїзний прийом громадян на території Манівецької сільської ради. за участю представників відділу Держгеокадастру у Красилівському районі, управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Виїзні прийоми громадян керівниками району здійснюються з метою поспілкуватись з населенням району та допомогти у вирішенні проблемних питань. Отже, цього разу місцевими жителями порушувались питання щодо пасажирських перевезень, руйнації дорожнього покриття орендарями земельних часток (паїв),  автоматичного подовження субсидії, порядку встановлення надбавки до пенсії, пенсійного забезпечення та ін..

На більшість поставлених питань місцеві жителі отримали ґрунтовні відповіді та рекомендації, а ті звернення громадян, які потребують детального вивчення, будуть доручені керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій, установ щодо їх вирішення.