21 березня 2019 року за участю першого заступника голови адміністрації Дмитра Склонного на базі Красилівської районної державної адміністрації виконуючою обов’язки начальника управління державної реєстрації нормативно- правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіальним управлінням юстиції у Хмельницькій області Олесею Пожалюк, головним спеціалістом відділу державної реєстрації нормативно — правових актів управління державної реєстрації нормативно — правових актів, правової роботи та правової освіти Вадимом Вальчуком та провідним спеціалістом відділу державної реєстрації нормативно — правових актів управління державної реєстрації нормативно -правових актів, правової роботи та правової освіти Аліною Корчевою проведено семінар з питань державної реєстрації нормативно-правових актів та виїзну перевірку стану додержання законодавства про державну реєстрацію нормативно – правових актів суб’єктами нормотворення Красилівського району.

У заході взяли участь відповідальні особи за забезпечення додержання законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів районної державної адміністрації та її структурних підрозділів.

Представники Головного територіального управління юстиції розповіли про порядок подання нормативно-правових актів на державну реєстрацію та про перевірки  як вид контролю у сфері державної реєстрації НПА. Крім того, провели тренінг щодо підготовки нормативно-правових актів і формування пакету документів для подання на державну реєстрацію.

Захід пройшов у режимі активного діалогу між представниками юстиції Хмельничинни та районної державної адміністрації.

Всі учасники семінару отримали інформаційно-методичні матеріали розроблені Міністерством юстиції України та Головним територіальним управлінням юстиції у Хмельницькій області.