04 серпня 2020 року головою Красилівської районної державної адміністрації Василем КРАВЧУКОМ проведено особистий виїзний прийом громадян на території Корчівської та Гриценківської сільських рад. До участі у прийомі громадян долучилися прокурор Старокостянтинівської місцевої прокуратури Андрій ШИБІНСЬКИЙ та начальник сектору превенції Красилівського відділу поліції ГУНП у Хмельницькій області Андрій ДАНИЛЮК.
Під час прийому громадян порушувалися питання щодо ремонту дорожнього покриття, будівництва водогону, будівництва автозупинки.
На всі порушені питання мешканці громади отримали вичерпні відповіді та рекомендації. Питання, що потребують детальнішого вивчення, голова райдержадміністрації взяв під особистий контроль та дав доручення відповідним службам вирішити проблемні питання по суті.