03 серпня 2020 року головою Красилівської районної державної адміністрації Василем КРАВЧУКОМ проведено особистий виїзний прийом громадян на території Ледянської сільської ради. До участі у прийомі громадян долучилися прокурор Старокостянтинівської місцевої прокуратури Андрій ШИБІНСЬКИЙ та начальник сектору превенції Красилівського відділу поліції ГУ НП у Хмельницькій області Анатолій ДАНИЛЮК.

Під час прийому громадян порушувалися питання щодо ремонту дорожнього покриття, розрахунку за здане молоко «Першим національним кооперативом», придбання комп’ютерів у комп’ютерний клас Федорівської ЗОШ.

На всі порушені питання мешканці громади отримали вичерпні відповіді та рекомендації. Питання, що потребують детальнішого вивчення, голова райдержадміністрації взяв під особистий контроль та дав доручення відповідним службам вирішити проблемні питання по суті.