27 липня 2020 року головою Красилівської районної державної адміністрації Василем КРАВЧУКОМ проведено особистий виїзний прийом громадян на території Великозозулинецької сільської ради. До участі у прийомі громадян долучилися працівники поліції та прокуратури.

Під час прийому громадян порушувалися питання щодо автобусного сполучення, ремонту дорожнього покриття, функціонування старших класів (10 кл., 11 кл.) Великозозулинецької ЗОШ І-ІІІ ст., аптечного пункту, виділення коштів на будівництво водогону.

На всі порушені питання мешканці громади отримали вичерпні відповіді та рекомендації. Питання, що потребують детальнішого вивчення, голова райдержадміністрації взяв під особистий контроль та дав доручення відповідним службам вирішити проблемні питання по суті.