22 липня 2020 року головою Красилівської районної державної адміністрації Василем КРАВЧУКОМ проведено особистий виїзний прийом громадян на території Кузьминської сільської ради. До участі у прийомі громадян долучилися заступник керівника Старокостянтинівської місцевої прокуратури Сергій ГУМЕНЮК та начальник Красилівського відділу поліції ГУНП у Хмельницькій області Анатолій ЧУБЕНКО.

Під час прийому громадян порушувалися питання щодо ремонту дорожнього покриття, утеплення приміщення школи, ремонту спортзалу, виділення коштів на проходження медогляду, опалення приміщення закладу дошкільної освіти, впорядкування нумерації житлових будинків та проведення освітлення.

На всі порушені питання мешканці громади отримали вичерпні відповіді та рекомендації. Питання, що потребують детальнішого вивчення, голова райдержадміністрації взяв під особистий контроль та дав доручення відповідним службам вирішити проблемні питання по суті.