21 липня 2020 року головою Красилівської районної державної адміністрації Василем КРАВЧУКОМ проведено особистий виїзний прийом громадян на території Щиборівської сільської ради. До участі у прийомі громадян долучилися прокурор Старокостянтинівської місцевої прокуратури Андрій ШИБІНСЬКИЙ та заступник начальника Красилівського відділу поліції ГУ НП у Хмельницькій області Вадим ОСАДЧУК.

Під час прийому громадян порушувалися питання щодо заміни електроопор в селі Радісне та ремонту дорожнього покриття по вулиці Польова.

На всі порушені питання мешканці громади отримали вичерпні відповіді та рекомендації. Питання, що потребують детальнішого вивчення, голова райдержадміністрації взяв під особистий контроль та дав доручення відповідним службам вирішити проблемні питання по суті.