05 березня 2020 року було проведено нараду відділу освіти, культури, молоді та спорту Красилівської РДА під головуванням Снігура В.І. – начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Красилівської РДА, за участю Олексійчук С.В. — керівника апарату районної державної адміністрації, Янюк  Т.О. — завідувачки районним методичним кабінетом управління, Слободяна І.І. —  директора районного Центру практичної психології і соціальної роботи, працівників відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації, методистів  РМК, директорів шкіл та завідувачів ЗДО району.

На нараді розглянуто наступні питання:

1. Про роботу шкільних атестаційних комісій у міжатестаційний період доповідала:

Савчук А.С. — методист з кадрових питань відділу освіти , культури, молоді та спорту Красилівської РДА

1. Про впровадження нової системи харчування дітей в закладах дошкільної та загальної середньої освіти доповідала:

Лігінчук М.П.- головний спеціаліст відділу освіти , культури, молоді та спорту Красилівської РДА

1.  Про формування перспективної мережі класів та груп на 2020-2021 навчальний рік доповідала:

Янюк Т.О.-  завідуюча РМК відділу освіти , культури, молоді та спорту Красилівської РДА

1.  Про курсову підготовку у 2020 році доповідала:

Янюк Т.О. —  завідуюча РМК відділу освіти , культури, молоді та спорту Красилівської РДА

1. Про вжиття неухильних заходів, щодо виникнення та поширення короновірусу серед населення України доповідав:

Левчук В.В. —  начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Управління Держпродспоживслужби в Красилівському районі.

По усіх питаннях  керівникам ЗЗСО було дано ряд доручень та надані відповідні рекомендації.