28 серпня 2020 року проведено колегію відділу освіти, культури, молоді та спорту Красилівської РДА.

У засіданні колегії прийняв участь голова Красилівської РДА  Кравчук Василь Миколайович, голова районної ради Пасічник Василь Савович., керівники ЗЗСО, головні спеціалісти відділу, методисти районного методичного кабінету.

На засіданні колегії  розглянуто наступні питання:

1. Готовність закладів освіти до нового навчального року в умовах пандемії.

Інформував: Снігур В.І. – начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту

1. Про особливості освітнього процесу в 2020-2021 н.р. в умовах очного і дистанційного навчання: освітній простір; оцінювання; співпраця з батьками.

Інформувала:  Янюк Т.О. – завідувачка РМК

1. Про організацію освітнього процесу в закладах дошкільної освіти в умовах пандемії.

Інформувала: Нестюк Л.М. – методист дошкільної освіти

1. Про стан організації освітнього простору відповідно до Концепції «Нова українська школа» у закладах загальної середньої освіти в умовах адаптивного карантину.

Інформувала:   Савчук А.С. – методист початкової освіти.

Психологічні основи збереження фізичного та психічного здоров’я здобувачів освіти в умовах пандемії та методичні особливості формування стресостійкості як в учнівському так і в педагогічному колективах.

Інформував:  Слободян І.І. – директор  НМЦ ПС

За підсумками роботи колегії прийнято рішення про пріоритетні завдання розвитку освітньої галузі у 2020-2021 навчальному році.