27 січня 2017 року в читальній залі центральної районної бібліотеки проведено годину історії  «Нас було тільки триста…», присвячену Дню пам’яті Героїв Крут. У заході взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Ірина Морозович, керуюча справами виконавчого комітету міської ради Тетяна Романюк, начальник відділу культури, національностей та релігій райдержадміністрації Інна Грицюк та учні 19 групи ДПТНЗ «Красилівський професійно-технічний ліцей». Працівники бібліотеки Олена Мойсеєнок та Інна Сабат розповіли присутнім в залі про героїчний подвиг юнаків, що віддали своє життя за незалежність молодої Української держави на станції Крути 29 січня 1918 року. У масштабах всесвітньої історії ця битва, може, й  незначна. Вона не є зразком військового мистецтва. Проте вона – символ патріотизму і жертовності в боротьбі за незалежну Україну та нескореного духу нашої нації. Присутні в залі переглянули слайдову  презентацію про цю героїчну історичну подію та документальний фільм «Лист без конверта». На завершення учасники заходу вшанували пам’ять загиблих за Незалежність України покладанням квітів до пам’ятного знаку Героям України.