07 грудня 2020 року Красилівським районним сектором філії Державної установи «Центр пробації» у Хмельницькій області спільно з працівниками Красилівського районного центру соціальних служб з особами, які засуджені та звільнені від відбування призначеного покарання з випробуванням проведено бесіду «Алкоголь і злочин. Чи можна між ними поставити знак рівності».

Під час бесіди було розглянуто негативний вплив алкоголю на організм людини та психіку. Щоб уявити, як впливає алкоголь на організм, проаналізовано наслідки його впливу. Особливо акцентувалась увага на необхідності виховування негативного ставлення особистості до алкоголю та відповідальності за своє здоров’я, за наслідки неадекватної поведінки в стані сп′яніння, формування стійкого переконання в важливості дотримання моральних норм. Також торкнулись теми жіночого алкоголізму. Засуджені отримали буклети «Легкі алкогольні напої — перші сходинки до серйозної алкогольної залежності».