13 жовтня 2017 року депутат обласної ради Ніла Островська, заступник голови райдержадміністрації Ірина Морозович, голова районної ради Василь Пасічник та міський голова Анатолій Жовтан завітали на ДП «Оболонь — Красилівське» для того, щоб виконати приємну місію, а саме, привітати керівництво та трудовий колектив підприємства з наступаючим професійним святом — Днем працівників харчової промисловості, яке відзначається щорічно у третю неділю жовтня згідно з Указом Президента України від 8 серпня 1995 року № 714/95.

Зі словами найщиріших вітань і заслуженої подяки за плідну працю, за професіоналізм, за відданість своїй справі, за співпрацю, допомогу волонтерам району керівники району та міста звернулись до присутніх у залі працівників підприємства. Важливо відзначити те, що ефективна робота підприємства обумовлена, передусім, високим професіоналізмом працівників, сучасним рівнем організації виробництва та впровадженням новітніх технологій. Завдяки цьому ДП «Оболонь — Красилівське» відоме не тільки на теренах нашої країни, а й далеко за її межами.

Також стало вже доброю традицією нагороджувати кращих працівників галузі грамотами, подарунками та квітами.